Fantazi Boat

Fantazi Boat

Datça tekne turları Fantazi Tur Adlı Tekne ile Günübirlik Datça Tekne Turları Düzenlemektedir.
ADRES
İskele, Yat Limanı Sk., 48900
Datça/Muğla, Türkiye
Rezervasyon ve Bilgi
Mobil : +90 536 242 02 10
Whatsapp hızlı iletişim.
WEB
http://datcatekneturlari.com

Datça Fantazi Boat Tekne Turları

Datça Fantazi Boat Tur organizasyonu ile yapılan Datça tekne turları, 235 kilometrelik sahil şeridine sahip olan Datça yarımadasının birbirinden güzel cennet koylarında kulaç atmak isteyenlere olanak sağlıyor. Datça Fantazi Tur ile saat 09.45’da başlayıp 19.00’a kadar devam eden Knidos turu ile başta antik kent Knidos olmak üzere, Tavşan adası ya da Divan Burnu, Palamutbükü, İnce burun ve Akvaryum’a uğruyoruz. Palamutbükü turu ise 10.30’da başlayarak 18.00’de sonra eriyor, Dilek Mağarası, Domuz Çukuru, Palamut bükü, Hayıt büküİnce Burun ve Akvaryum koyları dolaşılıyor.

Fantazi Tur Datça Yarımadası’nın dilediğiniz koyları için siz ve dostlarınız ya da davetlilerinize özel günlük turlar düzenlemekte olup, dilediğiniz koyda dilediğiniz süre demirleme imkanıda sunmaktadır.

img
DATÇA GÜNÜBİRLİK TEKNE TURLARI
DATÇA GÜNÜBİRLİK TEKNE TURLARI

DATÇA UZUN TEKNE TURU Datça Liman – Knidos Liman

DATÇA GÜNÜBİRLİK TEKNE TURLARI
DATÇA GÜNÜBİRLİK TEKNE TURLARI

DATÇA KISA TEKNE TURU Datça Liman – Palamutbükü

DATÇA ÖZEL TEKNE TURLARI
DATÇA ÖZEL TEKNE TURLARI

DATÇA ÖZEL TEKNE TURLARI Özel seçilen güzergahlar

MESUT DUKALİ
MESUT DUKALİ

Kaptan

Datça Tekne Turları denince akla gelen önemli konulardan biride Tekne Kaptanı ve kaptanın tecrübesidir, keyifli bir yolculuğun baş mimarı teknenin kaptanıdır. Datça Fantazi Boat Kaptanı Mesut Dukali 35 yılı aşkın süredir denizlerde çeşitli amaçlara yönelik usta gemici ve yat kaptanı olarak hizmet vermiş olup ve son 15 yıldır Marmaris ve Datça’da kendi tekneleriyle servis vermektedir.

Önemli Notlar : Paket turlarda yolcu sayısı koltuk sayısı ve güvenlik araçlarının sayısı ( can simidi, can yeleği, düdük, lamba, halat, vb. ) orantılı olup, şezlong, güneşlenme yeri, bar önü sandalye sayısı ortak kullanımdadır, ve opsiyoneldir. Bu alanlar Yolcu sayısıyla orantılı değildir. Tur Bileti Kapsamında olmayan bu opsiyonel tercihe göre kurgulanmış alanlar da kullanım hakkı ilk erişen yolcunundur. Opsiyonel alanlarda yer olmaması yolcuya “Tur İptali” hakkı vermez. Bu sebebi öne sürerek “Tur İptali” talep eden Yolculara Para İadesi Yapılmaz.

Teknemizde Soğuk ve Sıcak İçecek Barı Olduğundan Yolcuların Beraberlerinde İçecek Getirmeleri Yasaktır. Bu ihtiyaçlar Bardan Ekstra Ücretle Temin Edebilmektedir. İçecek Ücretleri Tur Bilet’ine Dahil Değildir.

img

Diğer Alternatifler

Mert Tour
Datça Tekne Turları